Peshqiri e tradhton Demi Rosen, modelja zbulon shumë në foton e fundit

0
38
blank
Gjigandi

Demi Rose është emër i njohur për mediat rozë.

Demi Rose mbetet emër mjaft i komentuar në mediat rozë, bukuroshja ka publikuar një tjetër foto me të cilën joshë ndjekësit.

Ajo ndau një imazh nga ballkoni ku shfaqej e mbështjellë me një peshqir i cili gati sa nuk ia nxori në shesh komplet gjoksin britanikes Rose.

Demi shquhet për linjat e përkryera trupore dhe imazhe të tilla zgjojnë interesim të madh tek fansat e saj që sjan më pak se 13 milionë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu