19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tradhton

Etiketim: tradhton

‘Tradhton’ Italinë për kombëtaren shqiptare, sportistja vishet kuqezi

0
Pas gjimnastit rus, Matvei Petrov, tashmë "adaptojmë" edhe një skiatore të re të huaj, që do të garojë për ngjyrat kuqezi. Fjala është për...

Ish-krimineli më seksi në botë, “tradhton” të fejuarën miliardere, kapet mat...

0
Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë në...

Rita Orën e ‘tradhton’ këmisha e tejdukshme, ia nxjerr gjoksin pa...

0
Ajo e kaloj kohën e saj të izolimit duke punuar në këngën e re në vendin e saj të marrë me qira në Cotswolds. Dhe...

Ramadani: Dashuria dhe tradhtia nuk rrinë bashkë. Një njeri që dashuron...

0
Medituesi Hetem Ramadani tha se dashuria dhe tradhtia nuk rrinë bashkë, pasi ai që dashuron nuk tradhton. Ramadani: Dashuria dhe tradhtia janë dy gjendje, ai...

Pogba ‘tradhton’ Realin dhe Juven

0
Mesfushori i Manchester United-it, Paul Pogba është afër që të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare me Manchester United-in. Sipas SunSport, “Djajtë e Kuq” janë të bindur që francezi...

Mihrija tregohet e rreptë, tregon se a do ta falte Naimin...

0
Mihrije Braha tregon se a do ta falte Naimin nëse e tradhton. Mihrije Braha së fundmi i është përgjigjur disa pyetjeve të fansave për “Prive”...

Icardi tradhton PSG, e ndan mendjen për të ardhmen

0
Mauro Icardi ka një ide në kokë dhe duket se nuk dëshiron të qëndrojë te PSG. Sulmuesi argjentinas e di se nuk ka të...

Ja kush e tradhton Messin

0
Ishim mësuar ta shihnim me fanellën e Barcelona-s dhe në veçanti me atë të kampionit të katalanasve Leo Messi. Tani, Suzy Cortez, më mirë...

“Dyshoj se më tradhton”, 10 rregulla si të zbuloni një tradhti

0
Doni të zbuloni një tradhti? Kjo nuk është një punë e thjeshtë, megjithatë ka disa truke për të kuptuar nëse partneri mund të ketë...

Peshqiri e tradhton Demi Rosen, modelja zbulon shumë në foton e...

0
Demi Rose është emër i njohur për mediat rozë. Demi Rose mbetet emër mjaft i komentuar në mediat rozë, bukuroshja ka publikuar një tjetër foto...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS