Gjigandi
Ballina VIP Nuk i nevojiten më shumë 24 orë për të arritur shifrën jubilare...

Nuk i nevojiten më shumë 24 orë për të arritur shifrën jubilare të klikimeve, Dhurata falënderon fansat për mbështetjen

0
11

Dhurata Dora po shënon sukses të madh me projektin e ri.

Dhurata Dora i është kthyer skenës muzikore me një super këngë, e cila me të arritur 24 orëshin e parë të publikimit po shënon sukses të madh.

Kënga ‘Ferarri’ e cila u publikua gjatë ditës së shtunë, ka arritur mbi një milionë klikime në platformën e Youtubes dhe për këtë sukses ajo ka falënderuar fansat.

Përndryshe, Dhurata ka në plan edhe disa projekte të reja e njëra nga to është edhe bashkëpunimi i ri me algjerianin Soolking. 
 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu