12 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Arritur

Etiketim: arritur

“Në dhjetor do kemi rritje të infektimeve, mund të kapin edhe...

0
Muajt nëntor dhe dhjetor do të ketë rritje të rasteve edhe mbi 1000 të të infektuarve në ditë dhe për këtë duhet një ndërgjegjësim...

E konfirmon eksperti i merkatos: Milot Rashica ka arritur marrëveshje me...

0
Zërat për një kalim të mundshëm të Milot Rashicës në RaseballSport Leipzig janë rritur shumë kohëve të fundit, shkruan Insporti.Lajmi i fundit vjen nga...

Klubi kuqezi ka arritur akordin me Donnarumën

0
Milani duket se ka hedhur një hap të rëndësishëm për rinovimin e kontratës me portierin Xhanluixhi Donnaruma. Sipas “Tuttosport” klubi kuqezi ka arritur akordin me...

Ronaldo ka arritur marrëveshjen me klubin anglez

0
Media spanjolle “Don Balon” ka raportuar ditën e sotme se sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo ka arritur një akord me klubin e Newcastle-t dhe pritet...

Bomba e gazetës turke, Xherdan Shaqiri ka arritur marrëveshjen me këtë...

0
Xherdan Shaqiri është i vendosur për t’u larguar nga skuadra e Liverpoolit gjatë kësaj vere. Madje, mësohet se Shaqiri ka kërkuar shkëputjen e kontratës me...

“Nuk kemi arritur akoma në pikun e pandemisë”, Skënder Brataj flet...

0
Kreu i urgjencës kombëtare Skënder Brataj në një intervistë për ‘Report Tv’ thotë se numri i thirrjeve në dy javët e fundit është shtuar...

Kai Havertz thuhet se ka arritur marrëveshje me Chelsean

0
Kai Havertz duket se do të jetë transferimi i madh i Chelseat në këtë verë. Skuadra londineze tashmë e ka transferuar Hakim Ziyechin nga Ajaxi...

Për të arritur sukses, mendojeni veten si “fitimtar”

0
“Edhe sikur të mendoni se mundeni, edhe sikur të mendoni se nuk mundeni, në të dyja rastet keni të drejtë”. Kjo është një shprehje...

Nuk i nevojiten më shumë 24 orë për të arritur shifrën...

0
Dhurata Dora po shënon sukses të madh me projektin e ri. Dhurata Dora i është kthyer skenës muzikore me një super këngë, e cila me...

Formacioni i parë i Jurgen Klopp te Liverpooli dhe ndryshimi drastik...

0
Të kthehemi në tetor 2015, ku Jurgen Klopp zëvendësoi Brendan Rodgers si trajner i Liverpool dhe Reds ishin ne vendin e tetë në Ligën...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS