fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Falenderon

Etiketim: falenderon

Basha falenderon komisionerin për zgjerimin: Opozita e gatshme për të përmbyllur...

0
Kreu i opozitës shprehu falenderimin për Komisionerin për Zgjerimin, i cili tha se arritja e një marrëveshje për reformën zgjedhore është thelbësore. Komisioneri për Zgjerimin,...

Basha falenderon komisionerin për zgjerimin: Opozita e gatshme për të përmbyllur...

0
Kreu i opozitës shprehu falenderimin për Komisionerin për Zgjerimin, i cili tha se arritja e një marrëveshje për reformën zgjedhore është thelbësore. Komisioneri për...

Tayna shënon dy vjetorin e karrierës, falënderon fansat për mbështetjen

0
Tayna ka mbushur 2 vite karrierë. Reperja Tayna sot është ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Emri i saj ka nisur të dëgjohet tash...

Rihanna 15 vite karrierë, falënderon fansat për këtë rrugëtim

0
Rihanna publikoi këngën e saj të parë, “Pon de Replay” në vitin 2005. Rihanna jo më kot cilësohet si mbretëresha e muzikës pop, këngëtarja sot...

Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

0
Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Inter-it. Braziliani ka folur për kanalet e klubit zikaltër këtë javë. Ai ka thënë: “Dua të falënderoj tifzët që...

Rovena falënderon Prishtinën për mbështetjen morale rreth çështjes së teatrit

0
Rrëzimi i Teatrit Kombëtar në Tiranë u përcolle reagime të shumta, pasi e vlerësojnë si vendim të padrejtë të qeverisë. Ata që ishin më të...

Arrin 170 milionë ndjekës, Kim Kardashian falënderon ndjekësit me foto seksi

0
Kim Kardashian është një nga personazhet më të komentuara në botë, përsa i përket jetës së saj luksoze dhe formave trupore bombastike. Së fundmi ajo...

Xhaçka falënderon mjekët ushtarakë: Puna juaj e jashtëzakonshme

0
Të angazhuar pranë Spitalit të Traumës në Tiranë, mjekët dhe infermierët ushtarakë kanë qenë në vijën e parë të luftës kundër Covid-19, duke evidentuar...

Adele falënderon punonjësit shëndetësorë në mesazhin e ditëlindjes

0
Adele është rishfaqur në rrjetet sociale me një masazh falënderimi për të gjithë punonjësit në vijën e parë të frontit, në luftë me pandeminë...

Ermal Fejzullahu falënderon babanë për performancën në koncertin shpresëdhënës

0
Sabri Fejzullahu sot i këndoj Prishtinës. Sabri Fejzullahu sot mbajti një koncert për gjithë qytetarët e Prishtinës të cilët për fat të keq për shkak...