Gjigandi
Ballina VIP Nexhi sjell “Sa me fat që jemi shqiptar” një super këngë

Nexhi sjell “Sa me fat që jemi shqiptar” një super këngë

0
15

Artisti Nexhbedin Gaxheri-Nexhi sapo ka sjellë këngën e bukur “Sa me fat që jemi shqiptar”.

Kënga është pjesë e programeve festive te Eurolindi dhe muzika dhe orkestrimi është realizuar nga Xheni dhe ne tekst nga Nevruz Zymeraj.

Ky është vetëm njëri projekt nga disa që artisti i njohur ka menduar të sjellë në këtë produksion për programet festive.BS

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu