19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jemi

Etiketim: Jemi

E shpalli të humbur, xhaxhai i Martinajt: Jemi të shqetësuar, dyshoj...

0
I shumëkërkuari i policisë Ervis Martinaj është shpallur i humbur nga xhaxhai i tij, Faik Martinaj këtë të enjte. Në dëshminë e tij, Faik Martinaj...

Sezoni turistik/ Policia: Jemi pranë jush kudo, garantojmë siguri

0
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me sezonin turistik. Mësohet se në të gjithë territorin shqiptar janë në terren mijëra forca të policisë, për...

Habit kreu i Kishës serbe Porfirije: Jemi vëllezër me shqiptarët. Kosova...

0
Patriarku serb Porfirije gjatë mbajtjes së liturgjisë në manastirin e Graçanicës u bëri thirrje serbëve për bashkëjetesë me shqiptarët, derisa Kosovën e prezantoi si...

Reja nuk dorëzohet për kreun e grupit: Jemi ende në këmbë,...

0
Dy paraqitje zhgënjyese në dy ndeshjet e para të edicionit të ri të Ligës së Kombeve. I justifikueshëm barazimi 1-1 në Rekjavik, por e...

Shqipëria merr Presidencën e Këshillit të Sigurimit, Rama: Jemi të privilegjuar

0
Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqipëria është e privilegjuar për marrjen e drejtimin të Presidencës së Këshillit të Sigurimit të OKB-së.Përmes një video-mesazhi...

Berisha: Jemi në mision që të shpëtojmë Shqipërinë

0
Pasi u zgjodh kryetari i ri i Partisë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se procesi zgjedhor në PD "do të regjistrohet si mrekullia e...

Kumbulla: Në Tiranë do të jemi si në shtëpi, do të...

0
Marash Kumbulla, mbrojtësi shqiptar i Romës, ka publikuar një letër në "Corriere dello Sport", në të cilën fliste për finalen e Ligës së Konferencës...

“Ky revolucion nuk ndalet më”-Berisha nga Durrësi: Nuk jemi kukull lolo...

0
Ish kryeministri Sali Berisha e ka ndalur turin e tij të fushatës elektorale për postin e kryetarit të PD-së në Durrës.Pasi u ndal te...

Orana: Jemi shumë të lumtur që fituam Kupën e Kosovës

0
Priping fiitues i Kupës së Kosovës në pingpong!Priping fillimisht mposhti të rinjtë e klubit KPP Ahmet Hoxha MK me rezultat 3:0, për të kaluar...

Dita e Dëshmorëve/ Presidenti Meta: Të jemi gjithmonë vigjilentë në mbrojtje...

0
Për Presidentin Ilir Meta, 5 Maji, Dita e Dëshmorëve, është një"ditë kujtese dhe nderimi për Qemal Stafën dhe mijëra të rinj e të reja që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS