Mozzik tregon se cili artist u bë i fashmëm në krahë të tij

0
39
Gjigandi

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar si për jetën private ashtu dhe profesinale padyshim se është Mozzik.

Së fundmi artisti ka vendosur që të tregojë se cili artisti e ka fituar “famën” në krahët e tiji.

Mozzik ishte i ftuar së bashku me vëllain e tij Getinjon në Top Channel, në sfidën e lojës ‘Paintball”, ku u pyet se kush nga emrat në tabelën e qitjes është bërë i famshëm në krah të tyre.

Ai qëlloi fotografinë e reperit Fero duke treguar në këtë formë, gjithmonë sipas tij, se Fero e ka famën prej vëllezërve Aliu.

Për këtë veprim nuk ka reaguar ende Fero dhe mbetet të shihet se a do të flasë apo jo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu