Prishtine, shembet dheu, shikoni si kane perfunduar makinat – Lajmi i Fundit – Lajme

0
118
Gjigandi

Në rrugën “Bedri Gjini” në Prishtinë është shembur dheu afër një punishtes ku po ndërtohet një objekt.
Qytetarët kanë thënë se madhësia e gropës shkon deri në 7 metra e gjatë dhe më shumë se një metër e gjerë.
Veturat që kishin qenë të parkuara kanë rënë në hendek. Në mediat kosovare janë publikuar pamjet e shembej së dheut.
The post Prishtine, shembet dheu, shikoni si kane perfunduar makinat appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu