Milot Rashica bëhet baba për herë të parë

0
33
blank
Gjigandi

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur.

Shumë urime!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu