Melinda vë në fokus të pasmet në një veshje sportive

0
31
Gjigandi

Melinda provokon ndjekësit me të pasmet.

Melinda ka qenë aktive gjatë ditës së sotme në Instagram, ku fundmi ajo publikoi një imazh mjaft atraktiv.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj, reperja është shfaqur tejet joshëse, ku në plan të parë kishte vënë të pasmet.

Përndryshe, Melinda para dy muaj kishte publikuar këngën e saj të fundit ‘A po don pak’ dhe gjatë kësaj kohe ajo ishte e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu