fbpx
7 C
Tirana
Thursday, April 9, 2020
Ballina Etiketimet Veshje

Etiketim: veshje

Tayna ekspozon të pasmet në veshje sportive

0
Tayna ka theksuar linjat e përkryera në veshjen e ngushtë. Tayna është mjaft e përfolur nga mediat jo vetëm për muzikën që ajo bën por...

Pas pushimit, Rita Ora shkon në punë me këtë veshje interesante

0
Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore Rita Ora, padyshim se është një yll që po shkëlqen në të gjithë botën. Me këngët e saj...

Kate Middleton “guxon“ me një veshje në ngjyrë të fortë të...

0
Dukesha  e Kembrixhit dukej si gjithmonë shumë mirë, edhe pse këtë radhë kishte guxuar ca me ngjyrën e veshjes, duke dalë nga kornizat e...

Georgina e Ronaldos pozon me veshje sportive, duket joshëse

0
Georgina Rodríguez duket joshëse në veshje sportive. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, ka pozuar e veshur me rroba sportive. Ajo i ka publikuar tri fotografi...

Në veshje shumë ngjyrëshe, Samantës çdo gjë i ka hije!

0
Është mjaft e komentuar në media edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore. Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella edhe përkundër kësaj ajo është aktive...

Jennifer Lopez një ‘bombë’ në veshje lëkure

0
Kohët e fundit ajo zbuloj për një incident të tmerrshëm. Por Jennifer Lopez dukej shumë e qetë kur doli në natën e së enjtes në...

Khloe Kardashian shumë ‘seksi’ me këtë veshje

0
Khloe Kardashian u shfaq e artë në faqen e saj në Instagram. Ylli 34 vjeqar televiziv kishte përputhur veshjen e saj me Labradorin që e...

Victoria Beckham na tregoi pallton që kombinon me çdo veshje, sport...

0
Kur vjen fjala tek stili, shijeve të saj mund t`i besoni plotësisht, sepse Victoria Beckham e ka treguar që fushën e modës, e njeh...

Në veshje të ngushtë, Kim thekson linjat bombastike trupore

0
Kim Kardashian është një nga femrat më seksi dhe më atraktive në planet, kjo për shkak të bukurisë së saj dhe formave bombastike trupore...

Ariana poston fotografi nga ashensori me vjehrrin e saj, ja huq...

0
Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Ajo njihet me stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse. Ariana ka...