22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet

Etiketim: vë

Nga Sterling te Lewandowski; ja të gjitha goditjet e gjigantëve të...

0
Ja cilat janë top-transferimet e pritshme, që mund të kryhen në javët në vijim mes skuadrave të mëdha të ligave të njohura.Sadio Manè do...

‘Një ditë magjike dhe e veçantë’; dalin fotot e ditëlindjes së...

0
"Një ditë magjike dhe e veçantë". Kështu festoi Cristianinho ditëlindjen e tij të 12-të, në një ceremoni intime. Georgina Rodríguez, partnerja e Cristiano Ronaldos...

‘E urrej të jem futbollistja më se*si në botë. Bombardohen nga...

0
Ana Markovic, ylli i Grasshopper, 22 vjeçe, dëshiron që njerëzit të kenë një pamje të plotë të saj si futbolliste dhe si njeri, në...

10 shtëpitë më të shtrenjta të futbollistëve, që do t’ju marrin...

0
Pagat e futbollistëve vazhdojnë të rriten e rriten çdo vit që kalon. Disa lojtarë kryesorë në botë sot po fitojnë shuma të jashtëzakonshme parash,...

Bill Gates me qëndrim skeptik ndaj NFT-ve

0
Miliarderi i teknologjisë Bill Gates i ka hedhur poshtë NFT-të duke i cilësuar "si 100 për qind të bazuara në teorinë e budallait më...

WhatsApp thuhet se po lanson veçorinë për rritjen e anëtarëve në...

0
WhatsApp thuhet se ka filluar të lansojë një veçori të re që lejon përdoruesit të shtojnë deri në 512 anëtarë në një grup bisede....

Gati një e treta e punëtorëve në Britani mendojnë se kompania...

0
Gati një e treta e punëtorëve mendojnë se kompania e tyre "ka mbetur e ngecur në të kaluarën" kur bëhet fjalë për teknologjinë, me...

NASA formon ekip për studimin e UFO-ve

0
NASA do të nisë një studim të ri mbi UFO-të, si pjesë e re e një shtytje drejt shkencës me rrezik dhe ndikim të...

Forcohet Policia e Kosovës, pranon donacion pajisje për detektimin e armëve...

0
Policia e Kosovës është forcuar edhe më shumë në luftimin kundër kontrabandës me armë ilegale të vogla dhe të lehta, falë donacionit të ofruar...

Përplasje mes tifozëve dhe policëve: 1 i vdekur dhe 22 të...

0
Argjentinë- Përplasje e dhunshme mes tifozëve dhe policëve në Argjentinë.Në San Luis, gjatë Independiente Ridavivia-Velez Sarsfield, për Kupën Kombëtare, shpërtheu një përleshje e vërtetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS