Madonna e mbyllur në karantinë me të dashurin 25 vite më të ri, i uron ditëlindjen në mënyrë të veçantë

0
70
blank
Gjigandi

Madonna i ka uruar ditëlindjen të dashurit me një shkrim special.

Madonna tash e disa muaj është në lidhje me balerinin Ahla që është 25 vite më i ri se këngëtarja me famë botërore.

Ai sot festoi ditëlindjen e 26-të i mbyllur në karantinë me Madonnën, dhe ajo thotë se nuk do mund të imagjinonte një person më të mirë për tu izoluar.

“Urime ditëlindja Dashuria Ime. Nuk mund ta paramendoj ndonjë person më të mirë për t’u karantinuar”, shkroi Madonna. 
 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu