fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Karantinë

Etiketim: karantinë

Skuadra e njohur shqiptare komplet në karantinë dyjavor

0
Skuadra e Renovës nga Xhepçishti i Tetovës ka njoftuar se të gjithë anëtarët e stafit teknik, administrata dhe njerëzit tjerë që ishin në kontakt...

Ne kohë karantine/ Të zbulosh tradhëtinë e burrit gjatë izolimit nga...

0
Karantina e stërgjatur na riktheu në shtëpi. Për ata që janë në marrëdhënie pune, të afërmit e tyre pothuajse janë të qartë se rruga...

“Nëse COVID rikthehet sërish s’do ketë nevojë për karantinë”/ Pipero: Virusi...

0
Për mjekun infeksionist Pëllumb Pipero nuk do të ketë një valë të dytë të koronavirusit. I ftuar në studion e “Abca-ja e mëngjesit”, Pipero tha...

Tayna ka shtuar peshë në karantinë, shikojeni se si duket

0
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është një prej emrave që pëlqen pozat para pasqyrës. Ajo shpesh ka realizuar imazhe të tilla, si para pandemisë, gjatë...

Mbyllja në karantinë për shkak të pandemisë – si ka ndikuar...

0
Në dy muajt e fundit, një pjesë e madhe e popullsisë së botës ka qenë e mbyllur në shtëpitë e tyre, duke dalë jashtë...

Diona Fona tregon se me cilin ‘VIP’ do dëshironte të izolohej...

0
Diona Fona ka zgjedhur sportistin e njohur si partner të karantinës. Diona Fona është një përdoruese aktive rrjetit social Instagram, dhe së fundi ajo ka...

Vendim karantine; Selena Gomez qethet zero!

0
Në më shumë se dy muaj izolim, në pothuajse gjithë botën, kanë qenë të shumtë ata që kanë marrë vendime të guximshme për të...

Futbollisti i Dritës me Covid-19/ Izair Emini tregon ditët në karantinë

0
Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut i aktivizuar tek Drita në Superligën e Kosovës, Izair Emini që nga e mërkura është pozitiv me Covid-19. Edhe...

A do rikthehet Shqipëria në karantinë? Mjeku Mezini: Punuam pa strategji

0
Jo pak herë kryeministri Rama apo Ministrja e Shëndetësisë kanë vënë në dukje se vende si Tirana apo zona të tjera të Shqipërisë, mund...

Kendall Jenner mërzitet në karantinë, i disponon fansat me këtë paraqitje

0
E vetë-karantinuar në vilën e saj në Kaliforni, Kendall Jenner mund të konsiderohet shumë me fat. Katër dhoma gjumi, një pishinë e madhe noti, kopsht,...