fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vite

Etiketim: vite

14 vite bavarez, Muller zbulon sekretin e jetëgjatësisë së tij te...

0
Thomas Muller pranon se e ardhmja e tij te Bayern Munich ishte krejtësisht e paqartë në fillim të sezonit 2019-2020. Megjithatë, ai zgjodhi ta...

Deklarata e Yuri Kim, Paskal Milo: Nga më të fortat në...

0
Deklaratat e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, e cila ia la përgjegjësinë për të ardhmen e Shqipërisë, kreu të PD, janë konsideruar nga më të fortat...

“Tre vite të vështira”/ Parashikimi, ja çfarë do ndodhë deri në...

0
Astrologjia është një gjuhë e huaj. Po e kuptove këtë gjuhë të huaj, atëherë, qielli flet me ty. Në fund të fundit, gjithçka është e shkruar...

“Tre vite të vështira”/ Parashikimi, ja çfarë do ndodhë deri në...

0
Astrologjia është një gjuhë e huaj. Po e kuptove këtë gjuhë të huaj, atëherë, qielli flet me ty.  Në fund të fundit, gjithçka është e...

5 vite pas dasmës, Vesa Luma merr propozimin e dytë për...

0
Kanë kaluar pothuajse pesë vite, që kur Vesa Luma dhe Big Basta i thanë Po njëri tjetrit para dhjetëra dëshmitarësh në kalanë e Lëkurësit...

Ushqimet që mund të zgjasin për vite të tëra nëse i...

0
Asgjë e mirë nuk vjen nga hedhja e ushqimit, kështu që është e rëndësishme të mbani ushqimin që keni për aq kohë sa të...

Rihanna 15 vite karrierë, falënderon fansat për këtë rrugëtim

0
Rihanna publikoi këngën e saj të parë, “Pon de Replay” në vitin 2005. Rihanna jo më kot cilësohet si mbretëresha e muzikës pop, këngëtarja sot...

Rosela Gjylbegu zbulon pse ka katër vite pa këngë të re

0
Këngëtarja Rosela Gjylbegu viteve të fundit nuk ka qenë aq shumë e pranishme në ekran dhe as me këngë të reja. Ditën e sotme, në...

Mbajti peng për 2 vite shqiptaren në Greqi, arrestohet ‘Përbindëshi i...

0
U desh një operacion shpëtimi nga EMAK për të arrestuar grekun e dyshuar si autor të pengmarrjes së një shqiptareje, pasi 47-vjeçari nga vrapimi...

5 vite që prej largimit të Casillas nga Real Madrid –...

0
Iker Casillas ka kujtuar pesë vjetorin e largimit nga skuadra e Real Madrid. Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid,...