Këngëtari i njohur shqiptar bën publike lidhjen e tij me aktoren turke

0
37
Gjigandi

Bertan Asllani ka qenë një nga këngëtarët më të pëlqyer të të rinjve shumë vite më parë.

Më pas ai vendosi të shpërngulej në Turqi, aty ku edhe jeton akoma.

Bertani ka qenë pjesë e një seriali turk shumë kohë më parë dhe në xhirime është njohur me të dashurën aktuale, Hazal Senel.

Hazal është një nga aktoret më të njohura turke dhe aktualisht luan rolin e “Shirin” në serialin “Mos ma lësho dorën”.

Ata duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë postimet e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi ata kanë publikuar një foto bardh e zi, ku shfaqen mjaft tërheqës.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu