Ballina Etiketimet Aktoren

Etiketim: aktoren

Komenti i Vinicius për aktoren spanjolle i ‘vë flakën rrjetit’

0
Vinicius Junior e ka bërë sërish. Futbollisti i Real Madrid ka mbetur i impresionuar me aktoren spanjolle Estér Expósito dhe nuk ka ngurruar t'i...

Gjendet një trup në kërkimet për aktoren amerikane Naya Rivera, të...

0
Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, në kërkim të aktores Naya Rivera, e cila u zhduk gjashtë...

Vazhdojnë kërkimet intensive për trupin e Naya Riveras – çfarë mendohet...

0
Ylli i serialit “Glee”, aktorja Naya Rivera mund të ketë goditur kokën dhe rrëshqitur nga varka e saj në një liqen në Kaliforni, i...

Nuk solidarizohet me “Black Lives Matter”, fansat “kryqëzojnë” aktoren

0
Aktorja e famshme Emma Watson në sytë e fansave të saj nuk po bën mjaftueshëm në solidarizimin e marshimit “Black Lives Matter” si në...

Brad Pitt nis një lidhje të re me aktoren amerikane? Ja...

0
Së fundmi Brad Pitt është parë duke shpenzuar shumë kohë me aktoren amerikane, Alia Shawkat. Gjatë fundjavës që lamë pas ata të dy u...

Këngëtari i njohur shqiptar bën publike lidhjen e tij me aktoren...

0
Bertan Asllani ka qenë një nga këngëtarët më të pëlqyer të të rinjve shumë vite më parë. Më pas ai vendosi të shpërngulej në Turqi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24