Komenti i Vinicius për aktoren spanjolle i ‘vë flakën rrjetit’

0
7
Gjigandi

Vinicius Junior e ka bërë sërish. Futbollisti i Real Madrid ka mbetur i impresionuar me aktoren spanjolle Estér Expósito dhe nuk ka ngurruar t’i dedikojë asaj një koment plot dashuri në një postim në Instagram.

Kjo ka bërë që përdoruesit e rrjetit social të aktivizojnë menjëherë radarët e tyre dhe kanë kuptuar se të dy ndodhen në Miami. A do të jenë bashkë? Aktorja spanjolle ngarkoi një fotografi në murin e saj, në të cilën shfaqet me një shami duke parë qiellin e Madridit.

Kjo është ajo që duket në vendndodhjen e saj, megjithëse historitë e vendosin atë në Miami. Sapo është postuar fotoja, sulmuesi brazilian nuk ka ngurruar të komentojë imazhin me zemër të bardhë dhe “emoji” zemrash në sy.

Më shumë se 29 milionë ndjekësit e aktores nuk vonuan ta kuptonin “flirtin” dhe iu ranë alarmeve shpejt, pasi të dy janë të ndjekur në Instagram dhe kanë të njëjtën vendndodhje në histori. “Nuk mundesh apo do?” – i është përgjigjur një përdorues i rrjetit social lojtarit madrilen.

Komenti i Vinicius për fotografinë e Expósito mori më shumë se 36.827 pëlqime, shumica e të gjithë publikimit. “Vini, gjithmonë sulmues”, “Champions-i i dytë i vitit” apo “Pesao”, kanë qenë të tjera përgjigje, që Vinicius ka marrë për komentimin e fotografisë së Ester Expósito.

Të tjerët nuk kanë ngurruar ta ngacmojnë atë në Twitter: “Vinicius po vjen në shtëpi dyshe dhe një mesazh direkt nga Ester Expósito në Instagram”, “Nuk ka yje në qiell, por ka në foto. Meqë ra fjala, a e njihni mikun tim Vinicius? Ai është një djalë i mrekullueshëm, jepini një shans”, – kanë shkruar disa përdorues me shaka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu