Ballina Etiketimet Rrjetit

Etiketim: rrjetit

Komenti i Vinicius për aktoren spanjolle i ‘vë flakën rrjetit’

0
Vinicius Junior e ka bërë sërish. Futbollisti i Real Madrid ka mbetur i impresionuar me aktoren spanjolle Estér Expósito dhe nuk ka ngurruar t'i...

Emrat/ Sekuestrohet pasuria 5 milion euro, ja kush janë “pronarët” e...

0
Policia e Elbasanit ka dalë në një deklaratë për mediat këtë të premte në lidhje me pasuritë e sekuetruara të Mustafa dhe Gentjan Sharës. Në...

Inxhinieri i rrjetit social xhirohet fshehtas dhe shkakton kaos: Twitter nuk...

0
Një inxhinier i lartë në Twitter është regjistruar fshehurazi duke pranuar se gjigandi i mediave sociale "censuron të drejtat"."Twitter nuk beson në fjalën e...

Partnerja e Dybala ‘i vë flakën rrjetit’; bën promocionin e këngës...

0
Oriana Sabatini, partnerja e futbollistit të njohur të Juventusit, Paolo Dybala, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Shkaku përse po flitet kaq shumë...

Me të pasmet në plan të parë, vajza e këngëtarit shqiptar...

0
Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale. E...

Dua Lipa i ‘vë flakën’ rrjetit, ekspozon gjoksin në bikini të...

0
  Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, pas izolimit gjatë pandemisë së koronavirusit, tashmë ka filluar pushimet në St Lucia, bashkë me të dashurin e saj Anwar...

Vajza ish deputetes i vë flakën rrjetit, poston poza seksi me...

0
Vajza e ish-deputetes Albina Deda i ka vënë flakën rrjetit me poza seksi nga fusha e basketbollit. Modelja Ada Deda pozoi me minibikini duke vënë...

Twerk dhe lëvizje joshëse në pishinë, Bebe Rexha i vë flakën...

0
  Bebe Rexha njihet për format e saj të kolme dhe nuk e ka aspak problem që ti ekspozojë. Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare ka...

Kalimtarët qeshin e shkrepin selfie/ Polici rrihet në rrugë, videoja bën...

0
Sekretarja e brendshme britanike, Priti Patel e dënoi “videon e shëmtuar” që tregon policë vendas duke u rrahur në rrugë, ndërsa njerëzit rreth e...

“Maska po, panik po”, Tayna ia vë ‘flakën’ rrjetit me këtë...

0
Tayna ndau me ndjekësit fotografi nga prapaskenat e klipit të ri. Tayna ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilin vjen tejet provokuese. E...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24