Karantina e ndryshon David Beckhamin, fansat të shqetësuar pas këtyre fotove

0
25
blank
Gjigandi

David Beckham u fotografua nga paparacët teksa kishte dalur për blerje.

David Beckham bashkë me gruan Victoria dhe fëmijët, tash e sa javë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Ish-futbollisti së fundi u fotografua nga paparacët teksa kishte dalur për blerje bashkë me vajzën Harper.

David dukej krejtësisht ndryshe, madje fotografitë shqetësuan fansat për shkak se dukej më i lodhur e i dobësuar.

Por, një detaj tjetër që të bie në sy janë flokët, të cilat duket se i kanë rënë pas mbjelljes që ua kishte bërë kohë më parë.

Megjithatë, futbollisti nuk ka deklaruar publikisht se ka ndonjë problem me shëndetin. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu