fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet David

Etiketim: David

David Alaba paralajmëron rivalët e Bayernit

0
Mbrojtësi austriak i Bayern Munchenit, David Alaba ka folur për mediat gjermane pas fitores ndaj Dussledorf-it në ligë. “Jemi shumë ambiciozë. Atmosfera brenda skuadrës është...

Të gjithë po diskutojnë përse David dhe Victoria Beckham janë duke...

0
Ishte një lajm tejet i diskutuar në Britani e përtej saj: David dhe Victoria Beckham po ndërtojnë një tunel poshtë rezidencës së tyre në...

David Luiz nuk pranon rinovimin me Arsenalin, befason me skuadrën e...

0
Kontrata e mbrojtësit 33-vjeçar David Luiz me skuadrën e Arsenalit skadon në fund të muajit qershor dhe burime pranë klubit londinez bëjnë me dije...

Victoria tregon sekretin e martesës së saj të gjatë me David...

0
Kanë kaluar dy dekada që kur Victoria dhe David Beckham thanë “ Po” në altar. Stilistja 46 vjeçare ka treguar tani sekretin e martesës...

David Luiz kujton ndeshjen më të vështirë në karrierë

0
Ka qenë një humbje historike dhe një goditje e rëndë për kombëtaren braziliane, lojtarët dhe tifozët e saj. Ajo e pësuar në gjysmëfinalen e...

David Beckham një sportist i zoti, por jo dhe një shofer...

0
David Beckham është fotografuar dy herë brenda disa javëve, teksa parkon makinën në vende ku nuk duhet parkuar. Ai dhe makina e tij janë fotografuar...

Çka do të ndodhë me David Silvan në fund të sezonit?

0
Futbollistit spanjoll, David Silva në fund të këtij sezoni, saktësisht me 30 qersho do t’I skadoj kontrata me skuadrën e Manchester Cityt. Por, sezoni i...

Karantina e ndryshon David Beckhamin, fansat të shqetësuar pas këtyre fotove

0
David Beckham u fotografua nga paparacët teksa kishte dalur për blerje. David Beckham bashkë me gruan Victoria dhe fëmijët, tash e sa javë po qëndrojnë...

David Alaba do të transferohet në Premeirligë?

0
Chelsea janë të interesuar të nënshkruajnë me mbrojtësin e Bayern Munich, David Alaba, sipas ekspertit të transferimeve, Guillem Balague. Duke folur në llogarinë e tij...

Po bëhet një film për David Bowie

0
Tashmë janë publikuar pamjet e para të filmit biografik të ikonës së muzikës David Bowie. Filmi me titull “Stadust” e sjell historinë e Bowiet, i...