27.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beckhamin

Etiketim: Beckhamin

Karantina e ndryshon David Beckhamin, fansat të shqetësuar pas këtyre fotove

0
David Beckham u fotografua nga paparacët teksa kishte dalur për blerje. David Beckham bashkë me gruan Victoria dhe fëmijët, tash e sa javë po qëndrojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS