Isuf Lani fillon një epokë të re, kënga e parë e tij ndryshe me kolegun e tij

0
15
Gjigandi

Artisti shqiptar Isuf Lani tash sapo ka nisur një epokë të re në jetën e tij, por pa ju larguar muzikës. Talentin që Zoti ia ka dhënë do ta shfrytëzoje tash e tutje duke kënduar ilahi, këngë kushtuar Zotit.

Kënga e parë e këtij lloji që është përshtatur mjaft mirë në tekst me kohën që po kalojmë sapo është publikuar dhe mban titullin ” Zot ndalo këtë pandemi 2020″ dhe vjen në bashkëpunim me kolegun e tij që si duket edhe ai do të këndojë këngë të tilla, Faik Rama. Kjo këngë aktuale ka edhe videoklip mjaft të përshtatur e mund ta dëgjoni dhe shihni në kanalin youtube.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu