fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kënga

Etiketim: Kënga

“TKN”, kënga e re nga Rosalia dhe Travis Scott

0
Dy emra të njohur bashkuan forcat për këngën e re. Rosalia dhe Travis Scott kanë publikuar projektin e ri muzikor, i cili po pritet mirë...

Pritet mirë kënga e re “Pse mu” nga Arta Bajrami dhe...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami dhe vëllai i saj, Don Arbas, kanë publikuar gjatë këtyre ditëve këngën e tyre më të re. “Pse mu”...

‘Lambo’ titullohet kënga e re nga Blero

0
Blero ka lansuar projektin e ri muzikor. Blero ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë publikoi bashkëpunimin e ri me L3on. Kënga të cilën dyshja e...

“E pathëna fjalë”, kënga e Mira Konçit që dëgjohet edhe sot...

0
Mira Konçi, zëri i cili për shumë vite nuk i mungoi festivalit të RTSH-së, mbetet ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Talenti i Mira...

Kënga e re e Drake zbulon se ai ka flirtuar me...

0
Drake nxiti thashethemet për raportin e tij me Kylie Jenner, pasi e përmendi në këngën e re. Drake nuk po bën asgjë për të larguar...

Kënga e re e Gashit më e dëgjuara në Afrikën e...

0
Gashi ka lansuar një tjetër hit në bashkëpunim me Cheb Khaled. Gashi para disa ditëve publikoi këngën e tij të re të titulluar ‘Delali’ në...

Kënga e shumëpritur nga Ardian Bujupi ‘Modela’ lansohet me këtë datë

0
Ardian Bujupi gjatë kohës së pandemisë nuk kishte qëndruar tërësisht i heshtur, këngëtari javë më parë kishte publikuar këngën ‘Ohne Warnung’. Tani artisti i cili...

Krijimi i grupit “Abba” votohet si kënga më e mirë, e...

0
“Waterloo” e grupit muzikor Abba është cilësuar si kënga më e bukur e të gjitha kohërave në Eurovizion nga shikuesit e BBC-së. Katërshja nga Suedia...

Isuf Lani fillon një epokë të re, kënga e parë e...

0
Artisti shqiptar Isuf Lani tash sapo ka nisur një epokë të re në jetën e tij, por pa ju larguar muzikës. Talentin që Zoti...

LIRO talent unik dhe premtues, publikohet kënga e tij e parë

0
LIRO ky do të jetë emri më i ri por falë stilit të tij shumë premtues në industrinë muzikore shqiptare, por dhe asaj të...