5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Isuf

Etiketim: Isuf

80 vitet e nderit të mjeksisë Shqiptare Isuf Kalo

0
Profesori dhe mjeku Isuf Kalo feston sot 80-vjetorin e lindjes. Kalo ka lindur në vitin 1942 në Tepelenë, ku studimet i ka përfunduar në Fakultetin...

Isuf Lani fillon një epokë të re, kënga e parë e...

0
Artisti shqiptar Isuf Lani tash sapo ka nisur një epokë të re në jetën e tij, por pa ju larguar muzikës. Talentin që Zoti...

Artisti Isuf Lani ka gëzim në familje, djali i tij mbush...

0
Ai është një artist për të cilin kemi shkruar shpesh për artin e tij por që tashmë lajmi fokusohet në familjen e tij. Po flasim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS