Gigi Hadid mbështet vëllanë e saj dhe Dua Lipën, publikon këtë foto të tyre

0
225
Gjigandi

Gigi ndihet krenare me vëllain e saj dhe Dua Lipën.

Modelja e famshme, Gigi Hadid, që nga fillimet e para të romancës së vëllait të saj me Dua Lipën i ka mbështetur ata.

Së fundmi çifti morën pjesë në ceremoninë e American Music Awards në Microsoft Theatre të Los Angelesit.

Lexo edhe:  Modelja thatanike tregon format në bikine ngjyrë vjollce

E pikërisht nga ajo paraqitje Gigi e ka ndarë me ndjekësit një foto të tyre dhe pranë postimit i ka etiketuar ata.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu