E pranon se ka probleme me kilogramët dhe prapë futet në fustan tejet të ngushtë

0
105
Gjigandi

Kim Kardashian kohët e fundit foli për peshën e saj dhe luftën që po bën me kilogramët. Kjo zeshkane e famshme, e cila u bë e famshme falë linjave të pabesueshme, vitin e kaluar i shtoi tetë kilogramë, të cilat thotë se nuk mund t’i……

Lexo edhe:  Pas takimit me ndërkombëtarët, Bylykbashi dhe Vasili ‘zbarkojnë’ në zyrën e Bashës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu