18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pranon

Etiketim: pranon

Forcohet Policia e Kosovës, pranon donacion pajisje për detektimin e armëve...

0
Policia e Kosovës është forcuar edhe më shumë në luftimin kundër kontrabandës me armë ilegale të vogla dhe të lehta, falë donacionit të ofruar...

Rama pranon se çmimi i naftës në Shqipëri është më i...

0
Kryeministri Edi Rama pranoi sot se çmimi i naftës në Shqipëri është më i larti në rajon, por theksoi se taksat në vend janë...

Macron kërkon hetim të finales së Champions-it, pranon se i kërkoi...

0
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ishte një nga aktorët kryesorë në "telenovelën" Mbappé. Politikani i lartë transalpin foli me yllin e PSG-së në mënyrë...

Reja nuk pranon alibi, shpall objektivin madhor në Ligën e Kombeve

0
Teksa ka shpallur listën e kuqezinjve për tri ndeshjet e muajit qershor, trajneri Edy Reja dha shpjegime para gazetarëve. Aty iu përgjigj shumë pyetjeve...

Rihapet gara për prokurorët e SPAK, gjykata e Apelit pranon padinë...

0
Gjykata e Apelit Administrativ pranon padinë e prokurores Sonila Muhametaj.Ajo më herët kishte aplikuar për të qenë pjesë e SPAK por vendi i saj u...

Beteja e PD-në zhvendoset në Apel/ Gjykata pranon ankimin e Alibeajt...

0
Beteja mes Sali Berishës dhe Enkelejd Alibeajt për logon dhe vulën e Partisë Demokratike mbërrin në Gjykatën e Apelit.Apeli ka pranuar  jo vetëm  ankimin...

Për herë të parë, Zlatan hap zemrën. Pranon vështirësitë si futbollist...

0
Përqendrim maksimal te fundi i sezonit, që mund t'i japë titullin Milanit. Në shtëpinë kuqezi, as vetë gjiganti suedez  nuk po mendojnë për të...
Donaldi pranon publikisht se kënga e tij e fundit ishte dedikim për Borën

Donaldi pranon publikisht se kënga e tij e fundit ishte dedikim...

0
Dy aktorët e njohur të humorit, Donald dhe Romeo Veshaj, kanë debutuar mbrëmë (e premte) me emisionin e tyre më të ri "Më lër...
Harry Styles pranon se ndjehej i turpëruar të fliste për jetën e tij seksuale

Harry Styles pranon se ndjehej i turpëruar të fliste për jetën...

0
Harry Styles nuk i pëlqente njerëzit që dinin për jetën e tij seksuale gjatë ditëve të tij në "One Direction"."Për një kohë të gjatë,...
Tyson Fury pranon se ka qenë tradhtar: Kam fjetur me mbi 500 femra, pendohem për seksin para martese

Tyson Fury pranon se ka qenë tradhtar: Kam fjetur me mbi...

0
Tyson Fury zbuloi se ka fjetur me 500 gra në një intervistë të sinqertë në një 'podcast' të premten, ku ai gjithashtu pranoi se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS