fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pranon

Etiketim: pranon

Shehi e pranon: Sfida me Tiranën, treni i fundit

0
Në sfidën që vendosen fatet e një sezoni, gjithmonë ekziston dikush që e cilëson si ndeshjen e radhës, ky nuk është rasti i Orges...

Guardiola nuk pranon të krahasohet Jesus me…

0
Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus janë shokë skuadre te Manchester City, të cilët kontestojnë njëri tjetrin për rolin e sulmuesit të skuadrës. Dëmtimi i Aguero ka bërë që Jesus të fitojë vendin titullar në...

Buffon e pranon: Do të tërhiqem në këtë moshë!

0
Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, ka treguar planin e tij për të varur dorezat në gozhdë në moshën 43-vjeçare. Veterani me aktivizimin e djeshëm...

Klopp e pranon: Nëse ka një ekip, që na mund 4-0,...

0
Liverpool është kampioni i merituar i Premier League dhe askush nuk mund të thotë të kundërtën. Por, duke njohur shpirtin e trajnerit të tij,...

Sarri e pranon: Diçka ka ndryshuar mes Ronaldos dhe Dybalas

0
Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala kanë mësuar të punojnë së bashku pas shënimit të golave, sipas trajnerit të Juventus, Maurizio Sarri. Ronaldo dhe Dybala të...

Ish-polici i Kalifornisë pranon 13 vrasje kur ishte në detyrë në...

0
Joseph DeAngelo, i njohur ndryshe si “Vrasësi i Kalifornisë” ka pranuar 13 vrasje në një marrëveshje me prokurorët për t’i shpëtuar dënimit me vdekje. ...

Xavi e pranon se po përgatitet për stolin e Barcelonës

0
Xavi Hernandez ka konfirmuar edhe një herë se planifikon të marrë drejtimin e stolit të Barcelonës. Ish mesfushori i skuadrës së Barcelonës, i cili tashmë...

Xavi e pranon se po përgatitet për ta marrë drejtimin e...

0
Xavi ka zbuluar se ai dhe stafi i tij i trajnerëve janë duke bërë përgatitje të mëdha për ta udhëhequr Barelonën, e cila është...

Payet pranon uljen e pagës dhe vendos mbylljen e karrierës te...

0
Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të “varë këpucët në gozhdë”, pasi sot...

Dakordësi për kodin elektoral, PS pranon formulën e tretë për KQZ,...

0
Në limitet e afatit për miratim në Parlament dhe pas pothuaj 6 muaj negociatash, akuzash dhe së fundi presioi ndërkombëtar, partitë e mëdha...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS