19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Probleme

Etiketim: Probleme

Probleme me sistemin hidrik, Shqipëria e varur nga luhatja e bursës...

0
Çmimet e energjisë në Bursën e Hungarisë nuk po ndalin rritjen. Të hënën ky çmim ishte 510 euro/MWH në bazë dhe 596 euro në...

Probleme të përsëritura e teste të dështuara për maturantët, deputetja e...

0
Deputetja e PD, Ina Zhupa ka reaguar në lidhje me provimin e biologjisë për maturën shtetërore. Përmes një postimi në rrjete sociale, Zhupa problemet e...

Probleme me drejtësinë, në banesën e Sadikajt ka jetuar një prokuror

0
Gazetari, Artan Hoxha ka nxjerrë në dritë detaje të tjera në lidhje me ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt në rrugën Sauk-Teg. Hoxha pohon se në banesën...
Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e Noizyt për policinë: Kam probleme vetë…

Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e...

0
Reperi i njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku - Noizy ka dhënë dëshminë e parë para oficerëve të policisë, menjëherë pas shpërthimit me tritol në...

Keni probleme me rënien e flokëve, kjo është zgjidhja

0
Duhet të dini se çdo fije floku rinovohet gjatë gjithë jetës në 25 cikle nga 4-5 vjet secili? Dhe këto cikle mund të kryqëzohen...

Bie Viber, përdoruesit në mbarë botën raportojnë për probleme të shumta...

0
Përdoruesit e Viber, aplikacionit të njohur për shkëmbim mesazhesh dhe video dhe audio thirrje, kanë raportuar se kanë pasur probleme me përdorimin e këtij...

Probleme me kujtesën? Zbuloni çfarë e shkakton

0
Ja disa nga faktorët që shkaktojnë probleme me kujtesën:Jeni ankthioz ose të shqetësuar: Kjo do të ishte gruaja që bën 700 gjëra në të...

Probleme të shumta me WhatsApp, përdoruesit nuk po mund të dërgojnë...

0
Platforma mobile e WhatsApp Messenger që përdoret kryesisht për shkëmbim mesazhesh dhe thirrje audio e video, ka probleme të mëdha orëve të fundit.Kështu të...

“Kam probleme shëndetësore”/ Kandidati për kreun e PD-së në Shkodër tërhiqet...

0
Një tjetër kandidat është tërhequr nga gara për kreun e PD-së, dega Shkodër. Bëhet fjalë për deputetin demokrat Emiliano Çekini.Përmes një postimi në Facebook,...

Majlinda Keta: Të rinjtë vijnë në universitete me probleme të mëdha...

0
Pedagogia Majlinda Keta, e ftuar këtë të hënë në emisionin "Quo Vadis" shprehet e shqetësuar për formimin gjuhësor të studentëve. Ajo pohoi se në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS