9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapë

Etiketim: prapë

Greqia mbyll prapë kufirin me Shqipërinë, njoftimi i ambasadës

0
Greqia ka vendosur qe ta mbaje te mbyllur kufirin me Shqiperine se paku edhe kete muaj. Njoftimi eshte bere publik ne faqen e ambasades...

Tre muaj pas shërimit infektohet prapë me koronavirus, Bylykbashi: Kësaj here...

0
Petrit Bylykbashi nga Prishtina është personi i parë në Kosovë, që doli publikisht për të treguar se është i infektuar me koronavirus. Në prill,...

Mund të hani çokollatë e të pini verë dhe prapë të...

0
Kemi lajme të mira për ju që preferoni alkoolin e çokollatën Nuk ka ushqime të këqija apo ushqime të mira, por ka vetëm ushqime të...

Beatrix del prapë me të brendshme

0
Çdo ditë e më shumë po provokon me pamjen e saj. Beatrix edhe kësaj radhe ka dal me bikini në rrjetet sociale. Ajo përpos që doli...

Roberti: Do të martohesha prapë me Norën, nëse do ta dija...

0
Robert Berisha ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në këtë të shtunë të “Shiko Kush Luan” . Sigurisht që do të pyetej...

Godet prapë Nora, thekson të pasmet në foton e fundit

0
Pasi që është kthyer në tregun e beqareve, Nora Istrefi vazhdon që të tregoj format e saj seksi në Instagram Këngëtarja ka postuar një foto...

E pranon se ka probleme me kilogramët dhe prapë futet në...

0
Kim Kardashian kohët e fundit foli për peshën e saj dhe luftën që po bën me kilogramët. Kjo zeshkane e famshme, e cila u...

Emily prapë provokuese

0
Vera për të nuk ka kaluar. Emily Ratajkowski po ndjek verën sikur dallëndyshet, së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar ku publikoi edhe...

Tri arsye pse vajzat e mira bien në dashuri me djem...

0
Ndodh shpesh që vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë...

Prokuroria nuk i ndahet, kerkon prape 12 vjet burg per Saimir...

0
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka paraqitur ankim ne Apel kunder vendimin e Gjykatës për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahriri. Prokuroria e cila kishte kerkuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS