E pabesueshme, thotë që vrau motrën binjake, por në gjyq përgjigjet se nuk e di pse

0
91
blank
Gjigandi

Një vajzë, e cila qëlloi për vdekje me thikë motrën e saj u dënua me 6 vite burg për vrasje.

Amanda Ramirez, 27 vjeçe e pranoi se e kishte vrarë motrën e saj, kur ishte në gjendje të dehur në shtëpinë e tyre në Camden, New Yersey.

Policia dyshoi se vrasja ka ardhur si pasojë e një trekëndëshi dashurie, por Amanda e mohon dhe thotë se nuk e mban mend fare se pse e bëri.

“E di që asgjë nuk e shfajëson atë që bëra, por dua ta bëj të qartë që s’kam pasur kurrë qëllim t’i marr jetën motrës sime binjake”, tha ajo para gjykatës, teksa i kërkonte familjes që ta falte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu