Ballina Etiketimet Vrau

Etiketim: Vrau

E shkuara e errët e Dan Hutrës, vrau me thikë ish-gruan

0
Zbulohet e kaluara e errët e Ramazan Hutrës, njeriut që vrau mesditën e sotme gruan dhe kunatën e tij. Bëhet me dije se rreth orës...

Vrau shqiptarin me plumb në kokë, zbardhet dëshmia e grekut: Po...

0
Athanasios Nazos ekzekutoi me plumb në kokë shqiptarin Visar Dakramën, pasi ky i fundit ngacmoi vajzën që ishte pranë grekut. Autori është vetëdorëzuar në...

Maliq/ Vrau të birin me çekiç, autori pranon krimin

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në fshatin Zvezdë të Korçës ku babai 75 vjecar Shefki Bylybashi vrau djalin e tij...

Gjyshi i vrau babain, nëna në burg për bashkëpunim, aksidentohet për...

0
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Makina që drejtohej nga shtetasi me inicialet A.F. ka...

Vrau mizorisht gruan dhe vëllain, policia jep detaje nga krimi i...

0
Policia e Gramshit ka dalë me njoftimin zyrtar për krimin e dyfishtë në fshatin Tervol, ku 80-vjeçari Xhevit Sinani, vrau me sëpatë bashkëshorten e...

Vrau me armë gjahu kalin, hetohet në gjendje të lirë 24...

0
Një 24 vjeçar i identifikuar si Orest Mezini është vënë nën hetim nga policia e Kolonjës, pasi ka vrarë me armë gjahu një kalë...

Ky është Xhevit Sinani që vrau bashkëshorten e vëllanë e tij

0
Personi që po shikoni në foto është Xhevit Sinani, 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë e tij pasditen e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi në...

Vrau vëllanë dhe gruan, autori mori në telefon fëmijët e tij:...

0
Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme në qytetin e Gramshit, ku një 75-vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij. Burime bëjnë...

Kosovë/ Vrau vëllain për disa bagëti, dënohet me 21 vite burg

0
Gjykata Themelore në Gjakovë ka dënuar me 21 vite e 6 muaj burg të pandehurin J.G, i cili më 12 qershor të vitit të...

Filmi “Shtigje lufte” dhe historia e trishtë e Kanan Tafilit: E...

0
Kajo Karafili, aktori i njohur (Kanan Tafili tek filmi “Shtigje lufte”) është vrarë më 10 janar 1944. Karafili u vra nga një snaiper gjerman gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24