fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Motrën

Etiketim: motrën

Rita Ora duket atraktive e mbuluar me shami, teksa me të...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të qëndrojë e izoluar në një shtëpi në fermë në veri-perëndim të Londrës. Ajo atje është...

Humbi motrën nga sëmundja e rëndë, këngëtarja e njohur: “ Nuk...

0
E ftuar tek “Rudina” ishte Valbona Mema, e cila sigurisht për shkak të koronavirusit nuk qe e pranishme fizikisht në studio, por atmosfera e krijuar...

Dua Lipa përzgjedh imazhe të ndryshme për të uruar motrën në...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, sot (e enjte) ka publikuar fotografi të ndryshme përkrah motrës së saj, Rina, të cilën e ka...

Materazzi: Zidane më pyeti nëse e doja fanellën e tij, i...

0
Marco Materazzi është kthyer të flasë përsëri për incidentin famëkeq me Zinedine Zidane gjatë finales së Kupës së Botës, duke zbuluar se e kishte...

E pabesueshme, thotë që vrau motrën binjake, por në gjyq përgjigjet...

0
Një vajzë, e cila qëlloi për vdekje me thikë motrën e saj u dënua me 6 vite burg për vrasje. Amanda Ramirez, 27 vjeçe e...

Vrau motrën binjake, në gjyq thotë se nuk e di pse

0
Një vajzë, e cila qëlloi për vdekje me thikë motrën e saj u dënua me 6 vite burg për vrasje. Amanda Ramirez, 27 vjeçe e...

Njihuni me motrën super seksi të gardianit të Kosovës

0
Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super seksi. Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet...

Xhani Shqerra fton në Tiranë motrën kinge të Belen Rodriguez, si...

0
Xhani Shqerra ndodhet në Milano të Italisë këto ditë për realizimin e spotit të Aquamarine, dhe mesa duket është takuar me mikeshat e vjetra. Në...

Turqia arreston motrën e Abu Bakr al-Baghdadit

0
​Turqia ka arrestuar të motrën e udhëheqësit të vrarë të organizatës Shteti Islamik Abu Bakr Al-Baghdadi në Sirinë veriperëndimore. Reuters dhe Associated Press citonin një...

E kapë shokun e ngushtë “duke bërë seks” me motrën e...

0
Një kamerë e fshehtë gazmore është bërë virale në internet dhe po bën xhiron e botës, në të cilën shfaqet një i ri i...