Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka punuar si spikere lajmesh në këtë TV

0
Gjigandi

Grida Duma është politikania më me stil dhe tërheqëse në Shqipëri.Siç duket këtë bukuri e ka genetike, pasi edhe e motra e deputetes demokrate nuk mbetet pas.

Motra e Gridës quhet Geris dhe ka një vajzë të vogël të quajtur Illyria.Ajo u bë e njohur për publikun në vitin 2019, pikërisht në ditën e dasmës së saj, ku prezenca e deputetes bëri që ky event familjar të përflitej edhe në media.

Geris Duma e ka ndërtuar jetën e saj në Nju York ku punon në një bankë, ndërsa kur jetonte në Shqipëri punonte si spikere lajmesh në televizionin “Scan”.

Sakaq kujtojmë që tre ditë më parë deputetja e PD, Grida Duma nisi pushimet! Ajo ndau në rrjetet sociale një foto me mbesën e saj.

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruante Duma krahas fotos me vogëlushen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu