32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bukuroshe

Etiketim: bukuroshe

Askush nuk po beson, kjo është nëna bukuroshe e Belkiz

0
Lojtari shumë i njohur shqiptar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë. Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali. E se fundmi...

Si me qenë binjake, njihuni me nënën bukuroshe të ‘Azras’

0
Aktorja e njohur turke, Alina Boz e cila u bë e njohur nga seriali “Mos ma lësho dorën” që është transmetuar më ekranin e...

Modelja bukuroshe nuk shqetësohet, e zhveshur tregon celulitin në këmbët e...

0
Chrissy Teigen u shfaq me një palë bikine të lezetshme me lule të vogla derisa po shijon pushimin e saj luksoz në Puerto Vallarta...

Djema, kjo bukuroshe është beqare

0
“Një shpirt beqarëshe”. Kështu ka thënë ylli i Love Island Alexandra Cane derisa pasur të veshura tepër të nxehta. Ajo ju ka treguar bukuroshave se...

Ja cila është vajza bukuroshe nga Elbasani, e dashura e re...

0
Shoqëria e fundit me një bjonde simpatike duket se ndikoi në ndarjen e këngëtarit të njohur me emrin artistik Stresi, pak muaj më parë,...

Modelja bukuroshe, e dashuruar në aktorin Paul Mescal

0
Maura Higgins ka kaluar kohën e duke shikuar serinë Normal People të aktorit Paul Mescal dhe thotë se e ka shiuar të gjithë serialin...

Kjo bukuroshe kallet pas legjendës…

0
Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e kërkon edhe...

Çmenduri, tifozi paguan 85 mijë dollarë për një darkë për këtë...

0
Të thuash çmenduri është… pak. Një fans i tenistes seksi Eugenie Bouçard ka ofruar plot 85 mijë dollarë për të darkuar me 26-vjeçare. Një...

Habit moderatorja bukuroshe, ja shifra më e madhe që ka shpenzuar...

0
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon , ishte moderatorja Kaltrina Mikushnica. Gjatë fjalës së saj ajo zbuloi se si po e kalon...

Liam Payne krah të dashures bukuroshe

0
Ata e mbrojtën me forcë lidhjen e tyre në mediat sociale në fillim të kësaj jave. Dhe Liam Payne dhe e dashura e tij, Maja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS