14.2 C
Tirana
Wednesday, November 13, 2019
Ballina Etiketimet Njihuni

Etiketim: njihuni

Njihuni me 5 efektet e specit djegës

0
Speci djegës "ari i kuq i tavolinës" është një mrekulli për organizmin, disa i mbajnë larg, ndersa disa nuk bëjnë dot pa specat e...

Keni probleme me rrugët e frymarrjes? Njihuni me kurën natyrale me...

0
Rigoni i kuq është me famë si rigoni më i rrallë dhe me aftësi të mrekullueshme. Karakteristika e veçantë e tij është se kur...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e horoskopit

0
E mërkurë 6 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur...

Njihuni me aeroplanin më të shpejtë në botë!

0
Edhe pse u ndërtua 55 vite më parë, vazhdon ende të jetë aeroplani më i shpejtë në botë. Avioni Lockheed SR-71, i krijuar në fshehtësi...

Njihuni me efektet shëndetësore të muçmollave shqiptare

0
Muçmolla është vogëlushja e familjes së trëndafilit. Kjo pemë e vogël çel fruta të vogla në ngjyrë të kafenjtë deri tek ngjyrë ndryshku. Këto fruta...

Njihuni me perimet që largojnë fryrjen e stomakut

0
Nëse ka këshillë që pranohet nga të gjithë ekipet e ekspertëve është që njeriu duhet të hajë sa më shumë perime. Zakonisht, ekspertët janë të...

Njihuni me drogën që është 50 herë më e fuqishme se...

0
Në një hangar pa dritare në Aeroportin “John F. Kennedy” (JFK), oficerët doganorë kontrollojnë paketat. Ata janë duke kërkuar fentanil – një drogë që...

Nga murgeshë në yll të filmave për të rritur/ Njihuni me...

0
Një misionare Mormoneei cila ndjehej e “shtypur seksualisht” është larguar nga kisha dhe është bërë një yll pornoje i njohur. Addie Andrews, 30, është një...

Diell dhe rënie temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot...

0
Sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 8ºC deri në 20ºC, në zonat e...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

MOST POPULAR

HOT NEWS