Do t’i vini duart në kokë kur të mësoni çmimin e kësaj veshjeje të Elvana Gjatës

0
63
blank
Gjigandi

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të komentuar përsa i përket jetës së luksit që ajo bën.

Daljet e saj në publik gjithmonë tërheqin vëmëmndjen pasi  ajo mban veshur gjithmonë kolekisonin e fundit të firmave të njohur.

E së fundmi ajo tërhoqi vëmëndjen me veshjen e saj të stilit kauboj të stilistës së njohur Alberta Ferreti të koleksionit vjeshtë –dimër 2019 si në foto e mëposhtme.

Por ja sa kushton e gjithë veshja e këngëtares.

370 euro kushton vetëm kapela. 325 euro rripi i mesit. 1100 euro kushtojnë çizmet. 535 euro janë pantallonat dhe këmisha 990 euro e gjitha në total 3320 euro ka shpenzuar këngëtarja vetëm për një dalje të saj.

Image
Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu