fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vini

Etiketim: vini

“Ikim ne, vini ju” Lubonja hedh dyshime për pakt të fshehtë...

0
Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në studion e lajmeve në News 24, komentoi aktualitetin politik, duke u ndalur tek reforma zgjedhore. Ai tha se ndryshimi...

Vini re, kjo pije ua forcon imunitetin

0
Receta e freskët me portokall, karrotë dhe xhinxher forcon imunitetin dhe e mban trupin tuaj në formë. Bashkimi i këtyre 3 përbërësve është një...

Do t’i vini duart në kokë kur të mësoni çmimin e...

0
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të komentuar përsa i përket jetës së luksit që ajo bën. Daljet e saj në...

Këshilli i Evropës, Shqipërisë: Hiqni dorë nga rrahja e të burgosurve,...

0
Komiteti Kundër Torturës pranë Këshillit të Europës publikon raportin e gjetjeve pas monitorimit të burgjeve në vendin tonë. Monitorimi përfundoi në dhjetor të vitit...