fbpx
17 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Elvana

Etiketim: Elvana

10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

0
10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

Koço Devole rrëfen si e bëri për të qarë Elvana Gjatën

0
Aktori i mirënjohur Koço Devole luajti në filmin “Dy gisht mjaltë” përkrah Elvana Gjatës, ku ishte në rolin e babait të saj, ka rrëfyer prapaskenat e...

Pasi u përfolën për prishje të miqësisë, Ermal Mamaqi publikon mesazhet...

0
Në fillim të këtij viti u përfol për një prishje të miqësisë mes Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës. Por aktori i njohur ka treguar që...

Elvana Gjata: Kur edukojmë vajzat, kemi edukuar një komb

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata ka dalë me një postim për gjininë e bukur. Sipas saj, kushdo që edukon vajzat, ka edukuar një...

Elvana Gjatën nuk e keni parë kurrë kështu, sapo solli trendin...

0
Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptar. Është fjala për Elvana Gjatën, e cila numëron...

Elvana me stil të flokëve si adoleshente, do të befasoheni me...

0
Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat. Ajo është tashmë...

Elvana lajmërohet nga Gjermania, ka diçka për të treguar

0
Elvana Gjata me në fund është bërë e gjallë në rrjetet sociale Elvana Gjata ka thyer heshtjen me në fund pas 16 javësh. Këngëtarja gjatë gjithë...

Pas heshtjes së gjatë, bëhet e ‘gjallë’ Elvana Gjata

0
Elvana Gjata është ‘lajmëruar’ pas një kohe të gjatë. Një prej emrave më të dashur të skenës muzikore shqiptare është edhe Elvana Gjata. Këngëtarja gjatë këtyre...

Besa feston ditëlindjen, Elvana e uron me fjalë zemre

0
Elvana Gjata zgjodhi fjalët më të mira për shoqen e saj. Besa Kokëdhima me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot ka mbushur plot 31 vjet...

Pse është Elvana Gjata shoqja më e mirë? Besa Kokëdhima zbulon...

0
Janë të rralla rastet kur Besa dhe Elvana i dedikojnë njëra-tjetrës mesazhe në rrjetet sociale, por në rastet kur e bëjnë këtë, lajmi bëhet...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS