Armina Mevlani hap garderobën, dhe tregon 3 trendet më “in“ të sezonit!!

0
116
Gjigandi

Blogerja ishte personazhi I rubrikës së “iconstyle“ , ku vajzat e famshme të rrjeteve sociale do të tregojnë trendet e vjeshtës përmes atyre cfarë kanë vetë në dollap. Dhe ja cfarë sugjeroi Armina Mevlani:

1-Pardesy-trench

Armina ka zgjedhur një pardesy me lule, pra qenka rasti për të eksperimentuar me printet

2-Xhinset me prerje të drejtë

Lexo edhe:  Ledri Vula publikon me video-klip këngën ‘Trëndafil i zi’

Nuk është koha për xhinse “ skinny“, në modë janë prerjet e drejta që mund të kombinohen shumë bukur me atlete

Image

3-Xhaketa oversize

Duhet dhe një e tillë; nuk qenka shumë momenti për xhaketa të shkurtra, por për dicka retro, joshëse, por edhe praktike.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu