19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Trendet

Etiketim: trendet

‘Trendet’ e dietave; rekomandohet eleminimin i këtij produkti

0
Sheqeri konsiderohet si ‘helm’ nga ekspertët e shëndetit në të gjithë botën dhe arsyeja e shumë sëmundjeve si diabeti, obeziteti, problemet e veshkave dhe...

Trendet vjeshtore të çantave të cilat duhet t’i keni patjetër në...

0
Gati për blerjen e një çante të re? Me vjeshtën afër është koha e duhur për të bërë blerje, të cilat janë të duhurat...

Trendet kryesore të verës 2020

0
Dekada e re ka ardhur së bashku me trende të reja. Tani të gjithë jemi në kërkim të rrobave që do të jenë të duhurat...

Pesë trendet e fundeve të cilat do t’i shihni kudo këtë...

0
Kur bëhet fjalë për veshjet tona, ekzistojnë disa sende kryesore që kanë tendencë të marrin vëmendjen e plotë. Fustanet për shembull, janë të destinuara për...

Artistja e thonjve të Selena Gomez dhe Lady Gaga flet për...

0
Ndoshta nuk keni dëgjuar për artisten e thonjve, Lucy Tucker, por patjetër që keni parë punën e saj në ngjarjet më ekskluzive të Hollivudit,...

Trendet më të bukura për manikyrin vjeshtor që janë aq të...

0
Vjeshta duket se është shumë larg dhe të mendosh për trendet e asaj stine duket e gabuar. Përveç se, nuk është kështu. Sepse deri në...

Trendët e rinj në ngritjen e enterierit. Na kanë ngazëllyer!

0
Rregullimi i enterierit modern kërkon kujdes të veçantë, dashuri, por edhe kreativitet Është normale që idetë ndonjëherë mungojnë, por trendët e rinj bëjnë që të...

Trendet e reja seksuale të viti 2020

0
Viti i ri erdhi si uragan dhe është ulur këmbëkryq në jetën tonë duke ndryshuar rrënjësisht mënyrën e jetës, marrëdhënies, punës, bashkëpunimit. Prandaj nëse...

Melania po dikton trendët e modës! Kjo damë vërtet ka edhe...

0
Ka veshur rroba, të gjitha femrat i dëshirojnë, ndërkaq këpucët i janë shumë të bukura! Melania Trump me rastin e përvjetorit të parë të nënshkrimit...

Armina Mevlani hap garderobën, dhe tregon 3 trendet më “in“ të...

0
Blogerja ishte personazhi I rubrikës së “iconstyle“ , ku vajzat e famshme të rrjeteve sociale do të tregojnë trendet e vjeshtës përmes atyre cfarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS