Melania po dikton trendët e modës! Kjo damë vërtet ka edhe stil edhe shije

0
65
blank
Gjigandi

Ka veshur rroba, të gjitha femrat i dëshirojnë, ndërkaq këpucët i janë shumë të bukura!

Melania Trump me rastin e përvjetorit të parë të nënshkrimit të dokumentit ‘Support for Patients and Communities Act’, ka vizituar US Capitol në Washington, ku ka mbajtur fjalim.

Shumicës i ka rënë në sy edhe kombinimi i saj i veshjes, vepër e shtëpisë së modës “Max Mara”.

Në të vërtetë, kompleti i saj i përsosur ngjyrë të hirtë-të gështenjtë është bashkim i stilit klasik dhe atij modern, mirëpo duke pasur parasysh që ka tërhequr vëmendje të këtillë dhe që e ka bartur Melania Trump, pritet të bëhet hit mode këtë vjeshtë.

Pantallonat me vija të cilat në pjesën e poshtme zgjerohen lehtë dhe xhaketa lehtë e përshtatur (jo e tepruar) për beli me xhepa, janë më se të qëlluara, binduni edhe vetë nga fotografitë nën tekst:

Image

Duke pasur parasysh që ngjarja në të cilën ka qenë ishte serioze, Melania kombinimin e ka plotësuar me këpucë të zeza, fanellë të zezë dhe çantë ngjyrë neutrale. Kjo grua vërtetë ka edhe stil edhe shije!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu