Ariana poston fotografi nga ashensori me vjehrrin e saj, ja huq fort me veshje

0
62
blank
Gjigandi

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo njihet me stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Ariana ka një raport shumë të mirë me vjehrrit e saj e sidomos më Sabriun.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në ashensor me vjehrrin e saj, Sabriun.

Si asnjëherë me parë, kësaj radhe Ariana ja ka huqur me veshje.

Për me tepër shikojeni foton dhe vlerësojeni vet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu