6 C
Tirana
E hënë, 18 Janar, 2021
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ashensori

Etiketim: ashensori

Publikohet video: Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që ishte i...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Nga ashensori në autobus, qeveria: 2 mijë lekë gjobë nëse kapesh...

0
Vendimi i Qeverisë/ Manastirliu: Maskat/barrierat mbrojtëse bëhen të detyrueshme në çdo ambient të mbyllur Përdorimi i barrierave mbrojtëse nga çdo qytetar është një masë...

Tayna shfaqet seksi, pozon nga ashensori

0
Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë...

Ariana poston fotografi nga ashensori me vjehrrin e saj, ja huq...

0
Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Ajo njihet me stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse. Ariana ka...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS