Arbenita ka shtuar shumë peshë gjatë qëndrimit në izolim, barku i saj merr gjithë vëmendjen

0
40
blank
Gjigandi

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

E gjatë qëndrimit në karantinë duke se Arbenita ka shtuar goxha peshë.

Në fotografinë e publikuar së fundmi, ajo shfaqet goxha provokuese, ndërsa vëmendjen e merr bakur i saj i plotë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu