Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po kalojnë një vikend romantik në Miami

0
81
blank
Gjigandi

Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek.

Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl.

Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të profesioneve të tyre, tani dyshja kanë ikur në një restorant në Miami prej nga Afërdita ndau një imazh me të burrin e saj.

Dyshja janë në lidhje bashkëshortore nga viti 2018, në qershor të vitit të kaluar çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on Nov 9, 2019 at 7:09am PST

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu