14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkeshorti

Etiketim: bashkeshorti

Rrëfimi i gruas: Bashkëshorti im më ka abuzuar fizikisht për 40...

0
Një grua 66 veçare ka rrëfyer historinë e saj në “The Sun”, ku ka treguar se për 40 vite është abuzuar fizikisht nga bashkëshorti...

Pozitiv bashkëshorti i një prej punonjësve, mbyllet shërbimi Adisa në Fier

0
Është mbyllur prej mesditës së djeshme shërbimi i ADISA-s në Fier. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti me Covid-19 të një...

Angela Martini shfaqet më provokuese se kurrë, bashkëshorti ka dy fjalë...

0
Ajo konsiderohet si një nga modelet më të bukura shqiptare. Madje herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në...

Bashkëshorti i prezantueses së njohur në koma nga COVID-19  

0
Prezantuesja televizive, Kate Garraway ka lajmëruar se bashkëshorti i saj është zgjuar nga koma që ishte për shkak të virusit korona. Kate ka treguar se...

Angela postoi videon provokuese pa lejë, bashkëshorti: Do ndëshkohesh për këtë

0
Angela Martini, një nga modelet më seksi në Shqipëri, ka provokuar së fundmi me një video që ka postuar në "Instagram". Ajo shihet e veshur...

Gjesti që bashkëshorti e bëri për të, e emocionoi pafund Angela...

0
Angela Martini tash e sa ditë po shijon pushimet bashkë me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu. Modelja nuk i ka kursyer fotografitë nga pushimet, në...

Konfirmohet me Covid-19 edukatorja e kopshtit në Lezhë, pozitiv dhe bashkëshorti...

0
Konfirmohet më Covid-19 edukatorja e kopshtit publik “Skënderbeg” në Lezhë dhe bashkëshorti i saj. Burime për abcnews.al kanë njoftuar se kopshti ku punonte edukatorja për...

Aferdita Dreshaj feston dy vjetorin e martesës, bashkëshorti i bën befasi...

0
Aferdita Dreshja është një grua e lumtur me një martesë poashtu të lumtur. Të paktën kjo është ajo që modelja e njohur servon në rrjetet...

Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund...

0
  Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kanë filluar pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar kanë zgjedhur Miamin si...

Rrëfimi mes lotëve i gruas: Bashkëshorti më gjuan me kaçavida dhe...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar Adela. Në fakt ky është një emër i rremë që ajo ka zgjedhur të mbajë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS