Emrat/ Aksidenti me 4 viktima në Itali, në gjendje kritike dhe bashkëshorti i 22-vjeçares shqiptare

0
Gjigandi

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 22-vjeçare shqiptare dhe tre fëmijëve të tjerë në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se viktimat janë Shane Hyseni, 22 vjeçe dhe djali i saj 2 vjeç, Mattias Lame. Sakaq dy viktimat e tjerë janë, motra dhe vëllai i 22-vjecares, të identifikuar si Rejana Hyseni, 8 vjeçe dhe Resat Hyseni, 11 vjeç.

Ndërsa i plagosur mbeti bashkëshorti i 22-vjeçares, Shane Hyseni.

Aktualisht është në terapi intensive në spitalin e Parmës pasi ndodhet në gjendje kritike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu